Price: ₹365
Original Price: ₹438
Are you a cream bronzer lover? We've got just the product for you. Our SHEGLAM Silk Haze Cream Bronzer is delicate, silky, and easy to blend, helping you achieve a natural and even makeup effect.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Golden Sun |
| Finish | Natural |
| Texture | Cream |
| Height | 1.5 cm |
| Length | 6.6 cm |
| Net Weight | 8.6 g |
| Width | 6.6 cm |
| SKU | sb2407105433597855 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 6472218 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.